GÜNÜBİRLİK BÜYÜKADA VE ORTAKÖY TURU 1 AĞUSTOS

GÜNÜBİRLİK TUR

Arkadaşlarınızla Paylaşın

BÜYÜKADA VE ORTAKÖY TURU
                                 
1 AĞUSTOS PAZAR 2021 

GÜNÜBİRLİK

150 TL


ÇELEBİ TRAVEL
TEL: 0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
www.celebitravel.com

TUR HAREKET NOKTALARIMIZ;

06:20 - KAPAKLI KAHVE DURAĞI
06:30 - TEKİRDAĞ ÖZCANLAR KÖF.
06:40 - ÇERKEZKÖY ESKİ OTOGAR ÖNÜ

07:00
 - ÇORLU KIZMESLEK
07:10 - ÇORLU ORİON A.V.M ÖNÜPlajları,tarihi konakları,faytonları, ünlü Roma dondurmacıları, ve daha nicesiyle en gezilesi
adalardan Büyük ada...

1 AĞUSTOS PAZAR;

Sabah saat 07.00'da Çorlu'dan, Eski Kızmeslek durağından hareketle başlar. Araç içi ikramlar eşliğinde eğlenerek Kabataş iskelesinden kalkan vapur ile Adalara hareket ediyoruz. Boğazın iki cephesinde martılarla birlikte muhteşem bir deniz yolculuğu yapıyoruz. İstanbul adalarının büyüklük olarak üçüncüsü, yuvarlak şekilli Burgazada’yı, Kınalıada’yı uzaktan görerek kısa süren deniz yolculuğumuzu Büyükada'da tamamlıyoruz.Büyükada, diğer İstanbul Adaları gibi yaklaşık 7 yüzyıllık Bizans döneminde hapishane ve manastırlarıyla ün kazanmıştır. Büyükada’da  vereceğimiz serbest zamanda, adayı ve adadaki eserleri görebilir, dileyen misafirlerimiz yürüyerek, dileyenlerse faytonla veya bisiklet kiralayarak adada tur yaparak muhteşem sokaklarını keşfedebilir, anı fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirebilirler. Fayton gezisi sırasında adanın tarihi yapı ve sokaklarını, tv dizilerinin çekildiği köşk ve mekanları görebilirler. Adanın en büyük tarihi yapılarından, yaklaşık 1,5 km’lik bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Aya Yorgi Kilisesidir. Burada tutulan dileklerin gerçekleşeceğine dair kuvvetli bir inanış vardır. Kiliseye çıkarsanız gördüğünüz manzaraya hayran kalacaksınız.  Büyük ada iskelesinde belirtilen zaman içerisinde buluşup adadan ayrılarak, vapur ve deniz manzarası eşliğinde  müzik eşliğinde eğlenceli dönüş yolculuğumuzu Kabataş'da tamamlıyoruz.Ardından Orta Köy'e Yolculuğumuz devam ediyor Orta Köyde Serbest Zaman Veriyoruz ve Çorluya dönüşe geçiyoruz.Misafirlerimizi bir başka ÇELEBİ TRAVEL gezisinde görüşmek üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz. 
 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*46 Kişilik Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar (sıcak,soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Program Dahilindeki Çevre Gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
*ÇELEBİ TRAVEL Güvencesi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Tüm özel harcamalar 
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Turda Alınan Yemekler

ÖDEME:

*Kredi Kartı Tek Çekim: 150 TL

*Bonus-World-Kartlarına 2-6 Taksit Arası: 165 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

NOTLAR:

 • Turlarımıza ödeme yapılmadan kayıt alınmamaktadır.
 • Rezervasyon aşamasında ödemenin %50 si alınmaktadır. 
 • Ödemelerin kalan kısmı 3 gün kala ofisimize yapılmaktadır.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çelebi Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çelebi Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 

    0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.
http://www.celebitravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR TURU
Gezilecek Yerler:

BÜYÜKADA KLİSE ORTAKÖY BOĞAZ TURU

Geceleme: GÜNÜBİRLİK
150.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp