BOZBURUN-SELİMİYE MARMARİS TURU 12 - 15 AĞUSTOS 2021

3 GÜN 2 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

EGE’NİN CENNET KÖŞELERİ

 BOZBURUN-SELİMİYE-MARMARİS TURU 

AKYAKA-AZMAK NEHRİ-KIZKUMU-SELİMİYE-BOZBURUN-BOZBURUN’DA TEKNE TURU
SÖĞÜT SARANDA SAHİLİ- BAYIR KÖYÜ-MARMARİS-ÇINAR MUĞLA EVLERİ

3 GÜN 2 GECE KONAKLAMALI 
12-15 AĞUSTOS 2021

1.499TL

Bozulmamış muhteşem doğası, bakir koyları, pırıl pırıl berrak denizi, ortamın dinginliği ile, görenleri kendine hayran bırakan
Bozburun’ da, hafızalarınızdan silinmeyecek bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor !!!  

ÇELEBİ TRAVEL

TEL :  0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99

Tur Hareket Noktaları:
18:15
Kapaklı Kahveciler Durağı
18:30
Çerkezköy Eski Otogar Önü
19:00
Çorlu Orion Avm Önü
19:05 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Önü
19:50 Tekirdağ Sahil Truva Önü1.GÜN : 12 AĞUSTOS 2021 PERŞEMBE ÇORLU GELİBOLU LAPSEKİ HAREKET
    Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalardan buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.


2.GÜN: 13 AĞUSTOS 2021 CUMA MUĞLA AKYAKA GÖKOVA SELİMİYE

       
Sabah saatlerinde GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonları eşliğinde, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya geliyoruz. Akyaka beldesi özellikle Nail Çakırhan imzalı evleriyle müthiş bir görsellik sunuyor. Sabah Kahvaltımızı (Ekstra) denize sıfır konumunda denizin eşsiz güzelliklerıyle manzara karşısında aldıktan sonra Akyaka'dan kalkan Tekne turumuzun ardından (ekstra) Gökova Körfezi'nin koylarını keşfe başlıyoruz. Tekne turumuzda koylarla beraber Kleopatra Adasını da ziyaret ediyoruz.Kleopatra'nın güzelliğini borçlu olduğu söylenen ve koruma altında olan eşsiz güzellikteki kumuyla bu ada görmeye değer yerlerden. Tekne turumuzun tamaladıktan sonra Muhteşem güzellikleri seyrekmek ve tadını çıkarmak için dileyen misafirlerimiz ile Akyaka Beldesinden kalkan küçük tekneler ile AZMAK Nehri, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra,  Marmaris üzerinden doğa güzellikleriyle göz kamaştıran, KIZKUMU’na ulaşıyoruz. İsteyen misafirlerimizle deniz içi yürüyüşler yapıyor ve keyifli zaman geçiriyoruz.  Buradan, SELİMİYE’ye geçiyoruz. Selimiye’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında, yemyeşil dağların arasında, portakal ve limon ağaçlarıyla çevrili doğası, tarihi ve deniziyle göz kamaştıran BOZBURUN’a ulaşıyoruz. Büyük kentlerde yaşanılan kargaşadan ve teknolojiden uzak, huzur verici bu ortamda, deniz kıyısında küçük ve doğa ortama göre konumlanmış olan  OTEL’e yerleşiyoruz.

       
       Bir aile işletmesi olan bu mütevazi otel’de arzu eden konuklarımız akşam yemeğine kadar, otelin özel plajından denize girebilirler. Akşam yemeği sonrasında, sessizliği, huzur veren havası, denizin kokusu ve doğanın dinginliğini içinize sindirerek, burada olmanın, mutluluğunu yaşayacaksınız... 

3.GÜN: 14 AĞUSTOS 2021 CUMARTESİ BOZBURUN TEKNE TURU SÖĞÜT KÖYÜ SARANDA SAHİLİ
      Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, isteyen konuklarımızla (diğer konuklarımız otelin önünden denize girebilirler)  BOZBURUN’da tam gün sürecek TEKNE TURU’na (ekstra) katılıyoruz. Muhteşem koyları gezerken, yüzme molaları veriyoruz. Ayrıca tekne turu esnasında, çevresinde zeytin ve badem ağaçlarının yer aldığı, adeta saklı bir cennet olan SÖĞÜT KÖYÜ’nü ve meşhur SÖĞÜT’ün SARANDA Sahilini görme şansına sahip oluyoruz. Güzel ve keyifli bir günün ardından, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: 15 AÜĞU BAYIR KÖYÜ MARMARİS ÇINAR MUĞLA EVLERİ ÇORLU

Sabah kahvaltısının ardından, isteyen konuklarımız otelin önünden denize girebilir veya denize karşı çaylarını manzaraya karşı keyifle yudumlayabilirler. Belirlenen saatte, otelden ayrılarak, BAYIR KÖYÜ’ne geçiyoruz. Koca çınar ağaçlarının gölgesi altında masmavi koyu izleyerek çay ve kahve molası veriyoruz. Rivayete göre, yüzyıllık çınar ağacının etrafından bir tur attığınızda, ömrünüzün uzayacağına inanılıyor…  Bir sonraki ziyaret noktamız tatil cenneti MARMARİS olacak…  Merkez’de vereceğimiz serbest zamanda, limanında ve çarsında gezintiler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluşuyor ve geri dönüş güzergahımızda yeşillikler arasında kaybolan  ÇINAR MUĞLA EVLERİ’ ne uğruyoruz. Doğasında büyüleneceğiniz bu ortamda vereceğimiz mola sonrasında, Çorlu'ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka ÇELEBİ TRAVEL organisyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 

* Lüks Otobüslerle Ulaşım (Mercedes Travego )
* 2 gece Otel Konaklama (Sabah Kahvaltısı+ Akşam Yemeği)
* Araç İçi İkramları (sıcak,soğuk içecekler,çay,kahve ve kek,su)
* Çevre Gezileri
* Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler
* İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
* Tüm Tekne Turları
* Tüm Ekstra Organizasyonlar
* Tüm Öğle Yemekleri
* Tüm Özel Harcamalar

ÖDEME:
*Nakit Ödeme : 1.499 TL
*Kredi Kartı Tek Çekim: 1.499 TL
*Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: Taksit başına ( +15 tl farkıyla )


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

 Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 
koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.
*Isuzu Turkuaz 27+1+1
 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.
http://www.celebitravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

 

 

 

TUR GENEL TANIMI

BOZBURUN SELİMİYE MARMARİS TURU
Gezilecek Yerler:

BOZBURUN SELİMİYE MARMARİS TURU

Geceleme: 3 GECE Y.P KONAKLAMA
Konaklama: YARIM PANSİYON
1499.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp