AYAZMA ŞELALESİ HASAN BOĞULDU SÜTÜVEN ŞELALESİ AKÇAY AYVALIK CUNDA ADASI BOZCAADA TURU 30/07 - 01/08 2021

3 GÜN 2 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

AYAZMA ŞELALESİ-HASAN BOĞULDU -SÜTÜVEN ŞELALESİ-AKÇAY-ŞEYTAN SOFRASI-AYVALIK-TEKNE TURU-CUNDA ADASI BOZCAADA TURU
30/07 - 01/08 2021
13-15 AĞUSTOS 2021

3 GÜN 2 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA
KİŞİ BAŞI 750 TL 

                      
                                             
REZERVASYON :

TEL : 0282 651 59 14
GSM: 0542 786 77 99
www.celebitravel.com

KALKIŞ NOKTALARIMIZ;
01:15
Kapaklı Kahveler Durağı
01:30 Çerkezköy Eski Otogar Girişi  
02:00 Çorlu Orion AVM Önü
02:05 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Önü
02:50 Tekirdağ Sahil Boyu Özcanlar Köfte 

 

1.GÜN : 30 TEMMUZ CUMA: AYAZMA PINARI MESİRE ALANI - HASAN BOĞULDU - EDREMİT - AKÇAY

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.Tekirdağ, Keşan’ı takiben Gelibolu’ya varıyoruz. Sabahın ilk saatlerinde kahvaltımızı (ekstra) alıcağımız tesise  varmış oluyoruz.Kahvaltı molasından sonra yolumuza Çanakkale‘nin oksijen deposu olarak bilinen Kazdağları’ndaki Bayramiç ilçesine bağlı Evciler Köyü yakınlarında Ayazma pınarı Mesire Yerine varıyoruz.İl ve ilçe merkezinde sıcak bir hava olmasına rağmen buraya ulaştığınızda serinleme imkanına sahipsiniz.Burada vericeğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz burada bulunan küçük işletme köy halkından alışveriş yapabilir. Dileyen misafirlerimizde fotoğraf çekilerek bu güzel manzarayla ölümsüz anlar kaydedebilir. Burada yaptığımız kısa bir turun ardından yönümüzü halk masallarına , türkülerine ,edebi öykülere ve filmlere konu olmuş acılı hikayelerinin yaşandığı Hasan boğuldu Göleti yada yerel adıyla Gök Büvet. Sutüven Şelalesine çeviriyoruz. Burada eşsiz güzelliklerin ve temiz havanın tadını çıkartıyoruz. Hasanboğuldu şelalesinde köylü halkının sergilediği reçeller, doğal baharatlar ve taze meyvelerden oluşan tezgahlarından alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz için serbest  zaman veriyoruz.Molamızın ardından Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğinden sonra belirlediğimiz saatte dileyen misafirlerimizle Akçay; Kordon boyu, Sarıkız heykeli, denizin içinden fışkıran tatlı su kaynağı ile Edremit Körfezi'nin en çok ilgi çeken noktalarından biridir.Burada vericeğimiz molada dilerseniz akçay’ı keşif edebilir dilerseniz de denize karşı kahve, çayınızı yudumlayarak deniz havasının tadını çıkartabilirsiniz.Mola bitimin de belirlediğimiz noktada toplanıp aracımıza geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Edremit 

3. GÜN : 31 TEMMUZ CUMARTESİ: ŞEYTAN SOFRASI - AYVALIK -TEKNE TURU - CUNDA ADASI 

Otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından ayvalıkta bulunan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Burada Hekatos- Apollon Adaları ve Midilli manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Cennetten kovulan Şeytanın yeryüzüne ilk ayak bastığı nokta olan bu eşsiz manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayvalık'a geçiyoruz. Tekne turumuzu (ekstra) gerçekleştirmek üzere Ayvalığa gidiyoruz.“Muhteşem turumuz 11:30 gibi teknemizin Ayvalık ‘tan kalkması ile başlar. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olur. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak; Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menümüz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz.( Nadiren de olsa Balık sevmeyen misafirlerimiz için alternatifli menümüz servis edilecektir.) Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek.Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ertunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Serinlemek için teknemizin ikramı olan karpuz servisimizi aldıktan sonraki durağımız Cunda Adası oluyor. Yaklaşık bir saat molanın keyfini isterseniz Cunda Adası’nın meşhur sakızlı dondurmasının yanında ikram edilen lokma tatlısının tadına bakabilir yada meşhur tarihi TAŞ KAHVE ‘de kahvenizi yudumlayabilirsiniz ve Arnavut kaldırımlı sokaklarında fotoğraf çekebilir , hediyelik eşya alabilirsiniz. Serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra Cunda adasında bizi bekleyen aracımıza geçiyor ve Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Edremit 

4. GÜN : 01 AĞUSTOS PAZAR: KAZ DAĞLARI - AYVACIK - GEYİKLİ - BOZCAADA - ÇORLU
Siz değerli misafirlerimiz ile otelden alacağımız kahvaltısının ardından  Bozcaada’ya doğru hareket ediyoruz Geyikli iskelesinden Bozcaada feribotu ile geçişimizi sağlıyoruz. (Ekstra) Bozcaada, Ege Denizi’nin kuzeyinde, Çanakkale iline bağlı küçük bir ada. Türkiye’nin üçüncü büyük adası olarak Çanakkale Boğazı’nın hemen girişinde yer alıyor. Yerleşim, adanın kuzeydoğusunda yer alan ilçe merkezinde toplanmış. Bunun dışında herhangi bir köyü bulunmuyor.Antik çağda Leukophrys, Yunan Mitolojisinde Tenedos adıyla anılan Bozcaada, stratejik konumundan dolayı çağlar boyunca birçok kez istilaya uğramış ve el değiştirmiş. Adadaki nekrapol sahasında yapılan kazılardan anlaşıldığı üzere adanın tarihi M.Ö. 3000 yıllarına dayanıyor. Adanın bilinen ilk sakinleri Pelasg’lar. Daha sonra sırasıyla Fenikeliler, Atinalılar, Yunanlılar, Persler, Büyük İskender, Bizanslar, Cenevizler, Venedikler ve Osmanlılar adaya hakim olmuş.Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethetmesinden sonra Bozcaada, Türkler için önem kazanmış ve 1455’te Osmanlı topraklarına katılmış. Bu tarihten itibaren Osmanlılar ve Venedikliler arasında Bozcaada için mücadeleler olmuş ve adanın hakimiyeti zaman zaman Venediklilere geçmiş.Osmanlı yönetiminde geçen uzun bir dönemden sonra, Balkan Savaşları sırasında 1912’de Yunanistan tarafından işgal edilen ada, 1923 Lozan Anlaşmasıyla Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlanmıştır. . Adada görmemiz gereken yapılardan olan Ceneviz Kalesi, Türkiye’nin en iyi korunmuş kalelerinden biri ve ilk olarak ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı bilinmemektedir.Kale ziyaretinin ardından şirin sokakları ve eski Rum evleriyle, üzüm bağlarıyla, pırıl pırıl deniziyle bizi büyüleyecek olan adanın sokaklarını gezmeye başlayabilirsiniz.Ada sokaklarını gezerken yöresel lezzetleri tadabilir, sevdiklerinize Bozcaada ürünlerinden sakızlı kurabiye, çeşit çeşit reçeller, mevsiminden üzüm, çeşitli hediyelik eşyalar alabilirsiniz.Misafirlerimize Ada gezisi sonrasında serbest zaman veriyoruz.Adaya kuşbakışı bakmak isterseniz adanın en yüksek noktası Göztepe’yi (192m) gezebilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL Programında  Görüşmek Dileğiyle siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak Vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 

*Turizm Paket araçlar ile ulaşım
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler, çay, kahve ve kek)
*Çevre gezileri

*1 Gece Y.P Otel Konaklama (Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği)
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

* Tüm Öğle Yemekleri
* Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
* Ayvalık Tekne Turu (100 TL)
*Bozcaada Feribot Ücreti

ÖDEME;
* Nakit:750TL
* Kredi Kartı Tek Çekim: 750 TL
* Bonus-World-Axess Kartlarına 2-4  Taksit Arası: (Taksit Tutarına +15 TL) 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;  
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

NOTLAR:

 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 3 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda ÇELEBİ TRAVEL'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 

0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN.

İptal - İade Şartları

 * Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

 Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

 *VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

http://www.celebitravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

TUR GENEL TANIMI

AYAZMA ŞELALESİ HASAN BOĞULDU SÜTÜVEN ŞELALESİ AKÇAY AYVALIK CUNDA ADASI BOZCAADA TURU
Gezilecek Yerler:

AYAZMA ŞELALESİ HASAN BOĞULDU SÜTÜVEN ŞELALESİ AKÇAY AYVALIK CUNDA ADASI BOZCAADA TURU

Geceleme: 3 Gün 2 Gece
Konaklama: YARIM PANSİYON
750.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp