GÜNÜBİRLİK İSTANBUL BOĞAZ MEHTAP TURU VE GALATA KULESİ 30 TEMMUZ 13/27 AĞUSTOS 2021

GÜNÜBİRLİK

Arkadaşlarınızla Paylaşın

İSTANBUL BOĞAZ'DA MUHTEŞEM MEHTAP TURU VE GALATA KULESİ 
30 TEMMUZ 2021  CUMA 
13 AĞUSTOS - 27 AĞUSTOS 2021 CUMA

GÜNÜBİRLİK 
KİŞİ BAŞI 150 TL


 

ÇELEBİ TRAVEL 
TEL:
 0282 651 59 14 

GSM: 0537 513 04 81
GSM: 0542 786 77 99 
www.celebitravel.com

Tur Hareket Noktaları;
15:10: Kapaklı
15:30: Tekirdağ Sahil Truva Önü:
15:30: Çerkezköy Eski Otogar Önü:

16:00: Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası: 
1.GÜN: TEKİRDAĞ,ÇORLU,ÇERKEZKÖY SİLİVRİ  HAREKET
      Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL  Araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul Kabataş iskelesinden  kalkan ÖZEL Mehtap turu yatları ile Boğazın Eşsziz Manzarası karşısında Çay ve Kahve keyfinin tadını çıkarabilir, sevdiklerinizle  bu anı fotoğraf karelerınız ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Uzun Boğaz Mehtap  Turları özel yat vapurları ile yapılıyor. Geziye tarihi yarımada da yer alan Galata Köprüsü, Süleymaniye Camii, Mısır Çarşısı, Galata Kulesi, uzaktan Topkapı Sarayı, Ayasofya Cami, Yenicami, Rüstem Paşa Cami gibi önemli eserleri denizden izlemek farklı bir bakış açısı yaratıyor. Uzun Boğaz Mehtap Turunda Beşiktaş, Kanlıca, Sarıyer, Rumeli Kavağı, Anadolu Kavağı, Yoros Kalesine bakabilirsiniz. Vapur daha sonra aynı güzergahı izleyerek geri dönüyor. Aracımız ile rotamızı heybetli görünüşüyle Galata Kulesine çeviriyoruz. İstanbul’un tarihi yapılarından bahsedildiğinde ilk akla gelenlerden biri Galata Kulesi. Heybetli görüntüsüyle yüzlerce yıldır kenti gözleyen, hakkında türlü hikâyeler anlatılan yapı, konuklarına İstanbul’un hem geçmişi hakkında bilgi edinme hem de eşsiz şehir manzarası seyretme ayrıcalığı veriyor. Kulenin bir zamanlar gözlem amacıyla kullanılan terası, günümüzde de varlığını korumaya  devam ediyor. Bu sayede ziyaretçiler, panoramik İstanbul manzarasının tadını doyasıya çıkarma fırsatı yakalıyor. Asırlardan bu yana İstanbul’u gözlemleyen kudretli Galata Kulesi için zaman içerisinde birçok efsane türetilmiş. Kulaktan kulağa yayılarak çeşitlilik kazanan bu hikâyelerin tamamına yakını aşk temalı..Hatta birinin kökeni, Roma geleneklerine dayandırılıyor. Denildiğine göre kuleye ilk kez kiminle çıkıldıysa o kişiyle evleniliyormuş. Burada vereceğimiz serbest zamanda galata kulesine karşı çay-kahve içebilir ve anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.Ve sonrasında Çorlu'ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*46 Kişilik Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Program Dahilindeki Çevre Gezileri
*Tekne Mehtap Turu
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
*ÇELEBİ TRAVEL Güvencesi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm özel harcamalar

ÖDEME:

-Nakit Ödeme :150 TL
-K.Kartı Tek Çekim:150TL
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: ( taksit tutarına + 15 TL )

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 9’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK İSTANBUL BOĞAZ MEHTAP TURU VE GALATA KULESİ
Gezilecek Yerler:

İSTANBUL KABATAŞ ÜSKÜDAR EMİNÖNÜ

Geceleme: GÜNÜBİRLİK
Konaklama: GÜNÜBİRLİK
150.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp