GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA SAKLI GÖL 31 TEMMUZ 2021

GÜNÜBİRLİK

Arkadaşlarınızla Paylaşın

ŞİLE - AĞVA - SAKLIGÖL TURU
31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ 

GÜNÜBİRLİK
150 TL


 

ÇELEBİ TRAVEL
TEL: 0 282 651 59 14
GSM: 0 542 786 77 99
GSM: 0 537 513 04 81

www.celebitravel.com

KALKIŞ NOKTALARIMIZ
06.00 – Tekirdağ Sahil Yolu Özcanlar Köfte      
06.00 - Çerkezköy Eski Otogar Önü 
06.30 - Çorlu Kız Meslek Lisesi arkası    

06.40 - Çorlu Orion A.V.M önü                  
  

31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ:  
Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde İlk olarak sabah kahvaltımızı (extra) almak üzere, İstanbul Beykoz’u takiben Ömerli Beldesinde bulunan,çeşitli lezzetleri tadabileceğiniz (gözleme,semaverde çay) ayrıca hamakları ve salıncakları olan midilli atları bulunan mesire alanına varıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında şehir gürültüsünden uzaklaşmaya başlayıp  Şile'ye geçiyoruz. Şile'de Türkiye'nin en büyük, Dünyanın da ikinci büyük feneri Karadeniz'deki kıyı emniyetini sağlayan iki fenerden biri olan Şile Fenerini ve o eşsiz manzara ile karşı karşıya kalıyoruz.  Şile'ye has şile bezi alışverişi, fotoğraf çekip anı ölümsüzleştirmeniz için serbest zaman veriyoruz.

Buradaki serbest zamandan sonra Ağva'ya hareket ediyoruz. Yolumuz boyunca ilkbaharda ve sonbaharda ayrı renk cümbüşüne bürünen orman ve ağaç tünellerinden geçerek yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi Karadeniz'e yüzünü dönmüş, iki nehir arasında kalmış bir doğa harikası ile yani Ağvaya varıyoruz. Ağva'nın muhteşem manzarası ve Yanınızda getiriceğiniz fotoğraf makinesi ile bu doyumsuz güzellikleri ömür boyu bakıp hatırlayabileceğiniz eşsiz hatıralar olarak ölümsüzleştirin. Ağva’da, Karadeniz’den geçen gemilere klavuzluk eden deniz kayıkları ile tura çıkabilir, doğa ile iç içe bir yürüyüş yapıp haftanın yoğunluğunu ve stresini atabilirsiniz.Deniz gezisi ve yürüyüşlerimizin ardından Ağva merkezde bulunan organik köy ürünleri alabilmeniz açısından serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Göksu Nehri kenarında, balık , salata ve meşrubattan oluşan öğlen yemeğimizi (Extra) alıyoruz. Öğlen yemeği sonrası dileyen misafirler Göksu Nehrinde keyifli tekne turu yapabilir. (Ekstra) Tekne turu sırasında Ağva'nın seyrine gerçekten doyum olmuyor.Ağaç dalları üzerinde güneşlenen su kaplumbağaları, su üstünde süzülen su yılanları ile kendinizi bakir doğanın kucağında hissediyorsunuz. Muhteşem doğa harikası olan Ağva'yı geride bırakarak Saklıgöl'e doğru rotamızı çeviriyoruz.

Saklı Göl doğa harikası saklı bir yer. Adı gibi bir çok güzelliği içerisinde saklı bulunduran bu göl sizi kendine hayran bırakacak. Bu eşsiz güzellikteki manzara karşısında kahvenizi yudumlarken yaprak sesleri size  huzur verirken kuğu sesleri ile de bütün iş stresiniz ve yorgunluğunuz son bulmuş olacak. Bİr doğa yürüyüşü yapmak isterseniz eğer Saklıgöl'ü tam 45 dakikada tüm anlamıyla keşfetmiş olacaksınız. Keşfinizin ardından turumuzu tamamlamış olup Çorlu yolculuğuna başlayacağız. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki ÇELEBİ TRAVEL turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Son zamanlarda global çapta yaşadığımız Covid-19 pandemik sebebiyle ülkemizde etkilenmiş ve alınan önlemler kapsamında normalleşmeye gidilme süreci başlamıştır. Bu süreçten etkilenen her sektör gibi Turizm sektöründe bazı değişikliklere gidilecektir.

Bunlar;  Yolculuk öncesi misafirlerin ateşi ölçülecektir. Otobüslerimizde Sağlık, Ulaştırma ve İçişleri Bakanlığı son dakika genelgeleri dikkate alınarak gerekli önlemler alınmaktadır ve araçlarımız bakanlık tarafından belgeli temizlik şirketleri tarafından sürekli dezenfekte edilmektedir. Araçlarımızda antiseptik el dezenfektanı, kolonya bulunacaktır. Seyahat snasında ve dinlenme tesislerinde sosyal mesafe kuralına uymak zorunludur.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*46 Kişilik Lüks Otobüslerle Ulaşım (MERCEDES TRAVEGO)
*Çelebi Travel Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 
* ÇELEBİ TRAVEL Güvencesi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Tüm Ekstra Harcamalar
*Ağva'da Tekne Turu
*Sabah Kahvaltısı
*Öğle Yemeği


ÖDEME:

-Nakit Ödeme :150 TL
-K.Kartı Tek Çekim: 165 TL
-Bonus-World-Maximum Kartlarına 2-6 Taksit Arası: ( taksit tutarına + 15 TL ) 

ÖNEMLİ NOTLAR:
*Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
*Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
*İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

*Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
*Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir.

*0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur.

İptal - İade Şartları

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
*Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır.

*Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı.

*VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı.

TUR GENEL TANIMI

GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA SAKLI GÖL
Gezilecek Yerler:

ŞİLE AĞVA SAKLI GÖL

Geceleme: GÜNÜBİRLİK
Konaklama: GÜNÜBİRLİK
150.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp