BOZCAADA -CUNDA ADASI AYVALIK TEKNE TURU 07-08 / 21-22 AĞUSTOS 2021

2 GÜN 1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

BOZCAADA - CUNDA ADASI AYVALIK TEKNE TURU

07 - 08   2021

2 GÜN 1 GECE
1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

KİŞİ BAŞI 499 TLÇELEBİ TRAVEL 
TEL:
 0282 651 59 14 

GSM: 0537 513 04 81
GSM: 0542 786 77 99 
www.celebitravel.com

Tur Hareket Noktaları;
02:00 - KAPAKLI 

02:20 - ÇERKEZKÖY ESKİ OTOGAR ÖNÜ 
03:10 - ÇORLU ESKİ KIZ MESLEK ASRKASI
03:00 - ÇORLU ORİON AVM ÖNÜ
03:45 - TEKİRDAĞ SAHİL YOLU TRUVA ÖNÜ

1.GÜN: ÇORLUDAN HAREKET - BOZCAADA

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra ÇELEBİ TRAVEL araç içi ikramlar eşliğinde Tekirdağ,Malkara,Keşan takiben yolculuğumuza başlıyoruz vereceğimiz  moladan sonra Gelibolu ya varıyoruz. Bizleri Lapseki’ye götürecek olan feribota binerek Lapseki’ye varıyoruz. Kahvaltımızı almak üzere İntepe’nin en güzel özelliği olan Çanakkale Boğazının ege girişini gören manzarası eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz.  (EKSTRA) Kahvaltımızın ardından Geyikli İskelesinden feribotla deniz manzarası eşliğinde Bozcaada’ya varıyoruz. Rehber eşliğinde adanın ikiye ayrılmış olan Rum Mahallesi ve Türk Mahallesi olarak adlandırılan her iki tarihi gezip ada ile ilgili bilgilerimizi rehberimizden alıyoruz.

Bozcaada, Ege Denizi’nin kuzeyinde, Çanakkale iline bağlı küçük bir ada. Antik çağda Leukophrys, Yunan Mitolojisinde Tenedos adıyla anılan Bozcaada da görmemiz gereken yapılardan olan Ceneviz Kalesi, Türkiye’nin en iyi korunmuş kalelerinden biri ve ilk olarak ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı bilinmemektedir. Kale ziyaretinin ardından şirin sokakları ve eski Rum evleriyle, üzüm bağlarıyla, pırıl pırıl deniziyle bizi büyüleyecek olan adanın sokaklarını gezmeye başlayabilirsiniz.Ada sokaklarını gezerken yöresel lezzetleri tadabilir, sevdiklerinize Bozcaada ürünlerinden sakızlı kurabiye, çeşit çeşit reçeller, mevsiminden üzüm, çeşitli hediyelik eşyalar alabilirsiniz.Misafirlerimize Ada gezisi sonrasında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından buluşma saatimizde feribot iskelesinde buluşup aracımızın bizleri beklediği noktada buluşuyoruz. Daha sonra otobüsümüz ile  Edremit’te konaklama yapacağımız otele doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

EDREMİT ;

ADRAMİS HOTEL BÜNYESİNDE;

1 açık havuz (karma)

1 termal havuz (karma)

1 bayan özel termal havuz

Sauna

Hamam

Mevcut olup tüm aktiviteler ödemenin içinde bulunmaktadır.(masaj hizmeti ekstra olmaktadır.) 

 2.GÜN: AYVALIK-ŞEYTAN SOFRASI-CUNDA ADASI TEKNE TURU-ÇORLU

Otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından ayvalıkta bulunan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Burada Hekatos- Apollon Adaları ve Midilli manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Cennetten
kovulan Şeytanın yeryüzüne ilk ayak bastığı nokta olan bu eşsiz manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayvalık'a geçiyoruz. Tekne turumuzu (ekstra) gerçekleştirmek üzere Ayvalığa gidiyoruz.“Muhteşem turumuz 11:30 gibi teknemizin Ayvalık ‘tan kalkması ile başlar. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olur. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menümüz ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek..  Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ertunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız olacak Yaklaşık bir saat Cunda Adası’nda Serbest zaman veriyoruz. Adada Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda dolaşabilir ve bol bol fotoğraf çekinebilirsiniz.CUNDA adasındaki gezimizi tamamlayıp tahmini 18:30-19:00 saatleri arasında bizi bekleyen aracımıza binerek Çorlu’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz.Bir Sonraki ÇELEBİ TRAVEL turumuzda görüşmek  Dileğiyle Vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 

*Turizm Paket araçlar ile ulaşım (Mercedes Travego)
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler, çay, kahve ve kek)
*Çevre gezileri

*1 Gece Y.P Otel Konaklama (Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği)
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

* Tüm Öğle Yemeği  
* İlk Günkü Sabah Kahvaltısı
* Ayvalık Tekne Turu
* Bozcaada Feribot Ücreti

ÖDEME;
* Nakit: 499 TL
* Kredi Kartı Tek Çekim: 499 TL
* Bonus-World-Axess Kartlarına 2-4  Taksit Arası: (Taksit Tutarına +15 TL) 

ÖNEMLİ NOTLAR:

Turun hareket tarihinden (7) gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
Tur öncesi ve tur esnasında Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir.
Tur kalkmadan (2) gün önce tur kalkış saatini, buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. 
İptaller son (7) güne kadar yapılmaktadır.
Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Bilette belirtilen seri no’ya göre koltuk düzenlemeleri yapılmaktadır. Araçlarda bulunan (3 ve 4) numaralı koltuk rehber ve personele aittir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. (0–6) yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ÇELEBİ TRAVEL sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. 

* Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı bulunmasında yarar vardır.
Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberimiz tarafından yapılacaktır.
Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
Tur esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz. 
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı personellerimize  bildirmeniz gerekmektedir. 

* 0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. Çocuk getirecek olan misafirlerimiz tarafımıza bilgilendirmeleri rica olunur. 

İptal-İade Şartları 

* Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı Konaklamalı turlarda hareket tarihinden (7) gün, Günübirlik turlarda ise hareket tarihinden (3) gün öncesine kadar ÇELEBİ TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda ÇELEBİ TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. 

Otobüsler 46-31 kişi sayılarında kullanılır. 

* Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
* Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
* Mitsubishi Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) 

Midibüsler 20-27 kişi sayılarında kullanılır. 

* Isuzu Turkuaz 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı. 

* Otokar Sultan-Maxi 27+1+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 19’a kadar kişi sayılarında kullanılır. 

* Mercedes Sprinter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv,  cd ve dvd oynatıcı. 

* VW Crafter 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar  koltuklu, abs, asr, klima, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, tv, cd ve dvd oynatıcı. 

 

 

TUR GENEL TANIMI

BOZCAADA AYVALIK ŞEYTAN SOFRASI CUNDA ADASI
Gezilecek Yerler:

BOZCAADA AYVALIK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK TEKNE TURU CUNDA ADASI

Geceleme: 2 Gün 1 Gece
Konaklama: YARIM PANSİYON
499.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 282 651 59 14

+90 542 786 77 99

info@celebiturseyahat.com

 
© 2018 Çelebi Travel Seyahat Acentası
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp